Шампунь для реконструкції волосся

Шампунь для реконструкції пошкодженого, сухого волосся з кератином та рослинними екстрактами представляє першу фазу відновлюючого комплексу.

Шампунь для реконструкции волос

Шампунь м'яко очищає волосся і шкіру голови, готує його до наступних етапів догляду. Комплекс Ayurvedica Mix, запозичений з індійських традицій, включає екстракти кунжуту, оливкової олії, хни, бакопи і мелії, відновлює волосся, надає йому енергію, блиск і шовковистість. Містить високу концентрацію кератину, який проникаючи в структуру волосся, зміцнює ослаблені кератинові сполуки, в результаті чого, волосся стає шовковистим і здоровим. Завдяки екстракту хни відновлює ослаблене, пошкодже волосся.

Як еліксир краси кунжутна олія має тисячолітню історію, вона здатна глибоко проникати в шкіру голови, пом'якшувати і очищати її, впливаючи як природний антиоксидант. Кунжутна олія - один із небагатьох натуральних продуктів, які здатні поглинати УФ-випромінювання, воно відновлює здоров'я шкіри голови, загоює ранки, зволожує та відновлює волосся по всій довжині.

Екстракт олії оливи, що входить до складу шампуню, підвищує тонус шкіри голови і забезпечує волосяні цибулини поживними речовинами. Збагачене незамінними жирними кислотами та поживними елементами, олія оливи надає волоссю силу і сприяє його швидкому відновленню.

Рекомендується застосовувати в комплексі з іншими продуктами серії Rebirth.

Застосування: нанесіть необхідну кількість шампуню на шкіру голови та по всій довжині волосся, масажуючи, до появи піни. Змийте теплою водою і промокніть волосся рушником. Повторно нанесіть продукт, залиште його на волоссі на 1 хвилину. Змийте теплою водою.

Об'єм: 250 мл., 1000 мл.

 

Схема проведення процедури:


Фаза 1. Нанесіть необхідну кількість шампуню Rebirth на шкіру голови та по всій довжині волосся, масажуючи до появи піни. Змийте теплою водою і промокніть волосся рушником. Повторно нанесіть продукт, залишивши його на волоссі на 1 хвилину. Змийте теплою водою. Перейдіть до другої фази реконструкції за допомогою сироватки для реконструкції волосся.

Фаза 2. Нанесіть сироватку Rebirth рівномірно на пошкоджені ділянки волосся, акуратно розділивши його на пасма, втираючи для активізації процесу. Залишіть на 5-7 хвилин і перейдіть до третьої фази процедури, що відновлює.

Фаза 3. Поступово розподіліть маску Rebirth по всій довжині волосся. Надягніть поліетиленову шапочку, укутайте волосся теплим рушником (або використовуйте джерело тепла) і залиште на 7-10 хвилин. За відсутності можливості проведення процедури з використанням тепла, час витримки збільшується до 10-15 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Фаза 4. Розпиліть спрей Idrareserve по вологому або сухому волоссю, не змивайте.