Розкіш шовку аргани

 

Argan Silk

Олія аргани - одна з найцінніших і унікальних олій у світі.

Рослина, з плодів якої отримують олію аргани, росте тільки в Марокко. Приблизно зі 100 кг ядер плодів виділяють 1-2 л олії.

Унікальність олії пояснюється її хімічним складом: на 80% складається з ненасичених жирних кислот, включаючи близько 35% лінолевої кислоти, яка не виробляється в організмі і може бути отримана лише ззовні, вітамінами грути В, Е та PP, міддю, селеном, кальцієм, цинком, фосфором, натрієм, калієм, також у ньому міститься ефірна олія, протези та вітаміни. За вмістом токоферолів олія аргани в 2.5-3 рази перевищує оливкову.

Олія аргани є потужним антиоксидантом, а також чудово захищає волосся від впливу ультрафіолетових променів. Прекрасно живить, зміцнює та відновлює пошкоджене волосся, надає йому шовковистості та неймовірного блиску. Олія інтенсивно зволожує волосся і сприяє легкому розчісуванню. Не обтяжує волосся.

Масло арганы

Застосування: використовуйте на вологе або сухе волосся. Розподіліть по злегка вологому волоссю 4-5 крапель засобу. Для сухого волосся нанесіть на долоні 2-3 краплі засобу, потім розподіліть по пошкоджених ділянках волосся або кінчикам, що січуться.

Об'єм: 100 мл.