BLONDYE

Антижовта маска для світлого волосся

Завдяки фіолетовим пігментам, маска сприяє усуненню небажаних жовтих відтінків на знебарвленому та мелірованому волоссі. Ідеальна для підтримання холодного відтінку блонду. Збагачена гіалуроновою кислотою, екстрактами чорниці та обліпихи.

 

Blondye Антижелтая маска

 

Застосування: нанесіть на вологе волосся. Залиште на 1-5 хвилин для досягнення бажаного ефекту. Ретельно змийте теплою водою.

Об'єм: 1000 мл.

 

Антижовтий шампунь для світлого волосся

Очищає волосся та нейтралізує небажані жовті відтінки. Підходить для знебарвленого та мелірованого волосся, а також для підтримки холодного блонду. Збагачений гіалуроновою кислотою, екстрактами чорниці та обліпихи.

Blondye антижелтый шампунь для светлых волос

 

Застосування: нанесіть на вологе волосся. Залиште на 1-5 хвилин для досягнення бажаного ефекту. Ретельно змийте теплою водою.

Об'єм: 1000 мл, 250 мл.

 

Крем-тонер для світлого волосся

Тонуючий кремовий барвник для світлого або освітленого волосся. Ідеальний для створення пастельних відтінків, нейтралізації небажаних пігментів та посилення кольору при використанні модних нюансів. Доступний у 6 відтінках.

Blondye крем-тонер для светлых волос

Застосування: співвідношення при змішуванні з окислювачем 1:1,5/1:2.

Об'єм: 100 мл.

 

Антижовтий освітлювальний порошок

Прогресивний порошок, що освітлює, з фіолетовими пігментами і освітлюючою здатністю - 9 рівнів. Захищає структуру волосся, залишає волосся м'яким та еластичним.

Blondye Антижелтый осветляющий порошок

Застосування: співвідношення змішування з окислювачем 1:2.

Об'єм: 500 г.