Засоби для завивки і випрямлення волосся

Система для хімічної завивки волосся з кислим pH

Підходить для всіх типів волосся і дбає про його структуру. Збагачена гіалуроновою кислотою, колагеном та аргініном для природного зволоження волосся та збереження еластичності завитків.
Завдяки природній амінокислоті (цистеаміну) сприяє відновленню життєвої сили волосся.
Не містить аміак та тіогіколеву кислоту, при цьому гарантує стійкість результатів та дбайливе ставлення до структури волосся.

PERM 6.9 – система для перманентної завивки з кислим pH 6.9, яка дбайливо впливає на молекулярну структуру волосся. Залишає еластичні, здорові, рухливі та м'які локони.
Її саморегулююча формула підходить для всіх типів волосся: від натурального до фарбованого, мелірованого, пористого і з підвищеною чутливістю до стрес-факторів.

Система для химической завивки волос с кислым pH

ПЕРЕВАГИ
Забезпечує легке та швидке нанесення на вологе волосся, завдяки чому волосяний стрижень зберігає природну вологу та еластичність. 
Не впливає на колір фарбованого волосся.
Гарантує тривалість збереження блиску волосся.
У тому числі, ідеально підходить для тонкого волосся: ущільнює структуру, надає об'єму та стійкості завитка.

ТЕХНІКИ
Може використовуватися для створення різних завитків: від легкого перманента до локонів на кшталт 30-х років, від класичного завитка до афро-локонів.
Для реалізації креативної ідеї взаємодіє з усіма матеріалами: від традиційних до дерев'яних та губчастих бігуді.

Об'єм: 100 мл +100 мл.

 

Засіб для хімічної завивки та фіксуючий засіб для волосся Perlonda

Средство для химической завивки и фиксирующее средство для волос Perlonda

Перманентний засіб для будь-якого типу волосся. Містить гідролізований білок пшениці, завдяки якому зберігається тривалий зволожуючий ефект. Доступний в 3 різних лініях: для жорсткого (№1), нормального (№2) і пошкодженого волосся (№3).

Засіб для фіксації служить необхідним елементом під час догляду за локонами. Компоненти, що входять до складу продукту, дозволяють відновити сульфідні зв'язки в кератині волосся, зупиняють хімічну реакцію. Завдяки пом'якшуючим компонентам відновлюється гідроліпідний баланс волосся та шкіри голови під час процесу хімічної завивки, а також закріплюється отриманий результат.

Увага! Зберігати в прохолодному місці, захищеному від потрапляння прямих сонячних променів. Уникайте контакту з очима, при попаданні – ретельно промийте водою. Використовуйте захисні рукавички. Зберігайте у недоступному для дітей місці. Продукт містить солі тіогліколевої кислоти, перекис водню.

Застосування: після миття волосся з шампунем, підсушіть волосся рушником і закрутіть кожне пасмо на кашлюки за вашим бажанням, потім нанесіть засіб Perlonda. Залиште продукт на 10-20 хвилин, по закінченню часу витримки рясно промийте водою, не знімаючи кашлюки. Потім рушником видаліть надлишки води та приступіть до процесу закріплення та нейтралізації.

Тільки для професійного використання!

Об'єм: 1000 мл.

 

 

Система для випрямлення волосся

Професійна перманентна система для ефекту екстрапрямого волосся.
Натуральні екстракти колендули і мальви захищають і зволожують волосся в процесі випрямлення, внаслідок чого воно не втрачають сяйва і шовковистості.

Система для выпрямления волос

Увага! Не рекомендується застосовувати на освітленому волоссі, волоссі з більш ніж 30% освітленого пасма, дуже сильно кучерявому волоссі (африканського типу).

Тільки для професійного використання! 

Об'єм: 100 мл + 100 мл.