Зелена лабораторія Cannabis

 

Шампунь з канабісом без SLES та парабенів

Ніжно очищає шкіру голови та волосся, залишає відчуття релаксу та насичує неймовірним древесно-мускусним ароматом. Збагачений олією з насіння канабісу, шампунь чудово живить, інтенсивно зволожує та сприятливо впливає на шкіру голови та структуру волосся. Не містить SLES, парабенів та ЕДТА.

Шампунь с каннабисом без SLES и парабенов

Застосування: нанесіть необхідну кількість продукту на вологу шкіру голови, спіньте та ніжно помасажуйте, ретельно змийте теплою водою. Повторіть процедуру.

Об'єм: 250 мл, 1000 мл.

 

Відновлююча маска з канабісом

Живить, розгладжує та зміцнює структуру пошкодженого волосся, надає його еластичність та сяйво. Завдяки маслу з насіння канабісу сприяє відновленню та інтенсивному зволоженню волосся. Огортає волосся древесно-мускусним ароматом. Не містить SLES, парабенів, ПЕГ та ЕДТА.

Маска восстанавливающая с каннабисом

Застосування: нанесіть на вологе волосся і рівномірно розподіліть по всій довжині, залиште на 3-5 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Об'єм: 150 мл, 1000 мл.

 

Сироватка для експрес відновлення волосся з канабісом

Миттєво живить, зміцнює та реструктуризує структуру волосся. Олія з насіння канабісу, у складі сироватки, пом'якшує та кондиціонує волосся, усуваючи його завивання.

Сыворотка для экспресс восстановления волос с каннабисом 

Застосування: розпиліть по вологому волоссю і перейдіть до укладання. Не змивайте.

Об'єм: 150 мл.

 

Ілюмінуюча олія з канабісом

Ілюмінуюча олія з неймовірним древесно-мускусним ароматом для інтенсивного живлення, шовковистості та сяйва волосся. Без ефекту обтяження.

 Масло иллюминирующие с каннабисом

Застосування: розподіліть кілька крапель засобу по сухому або підсушеному рушником волоссю. Не змивайте.

Об'єм: 100 мл.