PROFESSIONAL HAIR COSMETICS

Colorist.UA

 

 

Oyster Cosmetics SpA вже понад 25 років займається розробкою та виробництвом косметичних засобів для догляду за волоссям і досягла у цій сфері високих результатів.

 

ТОНУЮЧІ МАСКИ ДЛЯ ВОЛОССЯ

 

На даний момент лінія косметики для волосся Oyster Professional вишукана, різноманітна і зможе задовольнити бажання найвибагливіших клієнтів. Діапазон продукції налічує безліч найменувань: від фарб і засобів для укладання до лінії по догляду за волоссям. Завдяки використанню сучасних технологій Oyster Cosmetics є вдалою системою догляду за волоссям та шкірою голови з безліччю варіантів індивідуальних рішень.

Випадання волосся, збереження їх кольору та блиску, відновлення структури волосся, фарбування сивини – все це проблеми, що вимагають використання професійних засобів, а широкий асортимент продукції Оyster дозволить вибрати найкращий варіант для їх вирішення.

 

КРЕМ-ФАРБКА ДЛЯ ВОЛОССЯ PERLACOLOR

Унікальна формула крем-фарби Perlacolor містить дорогі натуральні рослинні компоненти, гарантує надійний захист та дбайливий догляд за волоссям і шкірою голови під час та після процедури фарбування. Oyster Perlacolor – краса Вашого волосся!

 ЗАСОБИ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ВОЛОССЯ

 

Oyster Cosmetics SpA робить все для того, щоб Ваше волосся було здоровим, сильним, а значить красивим.

РОЗКІШ ШОВКУ АРГАНИ

РОЗКІШ ШОВКУ АРГАНИ

ЗЕЛЕНА ЛАБОРАТОРІЯ CANNABIS

ЗЕЛЕНА ЛАБОРАТОРІЯ CANNABIS

ШАМПУНІ, МАСКИ ДЛЯ ВОЛОССЯ

ШАМПУНІ, МАСКИ ДЛЯ ВОЛОССЯ

ОСВІТЛЮЮЧІ ЗАСОБИ

ОСВІТЛЮЮЧІ ЗАСОБИ