НАВЧАННЯ

Академія West Garda – сучасний навчальний заклад з багаторічною історією. На даний момент Академія належить компанії Oyster Cosmetics і орієнтована на професійне навчання колористів, технологів, а також майстрів, які бажають удосконалити свої навички.

Обучение

Вона являє собою діючу лабораторію, яка ретельно тестує всю вироблену продукцію Oyster Cosmetics, при цьому залишаючись культурним центром і законодавцем новітніх тенденцій у сфері перукарського мистецтва.

Академія розташована в дивовижному та мальовничому місці – на березі озера Гарда. На її території розташований ексклюзивний 4-зірковий готель, екзотичний парк, басейни та ігрові майданчики, що сприяє максимально комфортному відпочинку та навчанню.

Вперше в Україні, майстри, які продемонстрували найкращі результати роботи з Oyster Cosmetics, матимуть можливість пройти курс навчання в Академії West Garda, при цьому Генеральний дистриб'ютор Oyster Cosmetics в Україні візьме на себе частину витрат і ви зможете поєднати навчання з незабутнім відпочинком на курорті в Італії.

Академія має у своєму розпорядженні кілька спеціально обладнаних студій, де майстри, що пройшли навчання, можуть на практиці закріпити набуті знання.

Навчальний заклад пропонує навчання за такими програмами:

Основи колористики. Базова інформація, що дає можливість орієнтуватися в палітрі кольорів, особливостях роботи з крем-фарбою Perlacolor, що дозволить досягти найкращих результатів за допомогою продукції Oyster Cosmetics.

Поглиблений курс колористики. Заснований на творчому потенціалі та технічній перевазі. Дозволяє освоїти індивідуальний підхід для отримання бажаного результату - потрібного кольору та відтінку у використанні інгредієнтів у різних пропорціях.

Робота з сивиною. Фокусується на вивченні проблеми сивини від початкової стадії її появи до 100% - покриття нею волосся і можливостях її вирішення.

Гра кольору. Актуальність проблеми зумовлена ​​високою прибутковістю таких послуг. Заснована на роботі з тонуючими засобами для збереження та підтримки блиску волосся.

Текстура: об'єм та рух. Робота з перманентними засобами випрямлення волосся. Курс поєднує теоретичний та практичний аспекти освоєння (здійснення) цієї процедури.

Відновлення. Використання лінії реконструкції для реального поліпшення структури ламкого та ослабленого волосся.