ПРО ВИРОБНИКА

Виробництво Oyster Cosmetics знаходиться в Італії та розміщено на базі заводу, що раніше належав Wella Італія SpA. Завод оснащений усім необхідним високотехнологічним обладнанням, має свої власні науково-дослідні лабораторії та комп'ютеризовані системи.

Oyster Cosmetics

Висококваліфікований персонал, що працює на заводі, стежить за виробничим процесом та якістю представленої продукції. Підібрані фахівцями натуральні інгредієнти, сучасні технології та ретельно розроблена методика використання забезпечує досягнення бажаних результатів.

Oyster Cosmetics

Досвідчені технологи і сучасні лабораторії компанії змогли вдосконалити барвники, що випускаються. Завдяки новітнім науково-технічним досягненням Oyster Cosmetics вдалося створити ідеальну формулу фарби для волосся, що дозволяє отримати бажаний стійкий колір, при цьому не пошкоджуючи структуру волосся. Унікальна формула крем-фарби містить дорогі натуральні рослинні компоненти, гарантує надійний захист волосся і дбайливий догляд за ним і шкірою голови під час і після процедури фарбування.

Олія моной, що міститься в барвниках, і алое віра зволожують, пом'якшують і живлять волосся, надаючи антиоксидантну і відновлюючу дію. За своєю якістю продукція Oyster Cosmetics нічим не поступається провідним світовим лідерам на ринку кометики для волосся, а за кількістю корисних натуральних компонентів навіть перевершує їх. Продукція відповідає всім світовим вимогам та стандартам, пройшла всі перевірки якості та отримала міжнародний сертифікат якості зразка ISO-9001. Компанія Oyster Cosmetics визнана в багатьох країнах і займає в них лідерські позиції. Розширюючи свої кордони, Oyster Cosmetics вперше виходить на ринок України.

Компанія в цифрах:

• Завод займає 65 тис. м2, з них 10 тис. м2 – складські площі.

• Виробнича потужність – 200 млн. од. на рік.

• Налічує 15 виробничих ліній.

• Налічує 4 внутрішні лабораторії (R&D, хімічна лабораторія, мікробіологічна лабораторія та лабораторія управління якістю).

• Компанія має свою студію стилю та Академію.

• Oyster CENTRE знаходиться на півночі Італії, на перехресті Європейських коридорів 1 та 5.