Go Color

Крем-бар'єр

Завдяки слабокислотному рівню Ph, крем створює бар'єр вздовж контурів обличчя та захищає шкіру від небажаних слідів у процесі фарбування волосся.
Рекомендуємо використовувати крем-бар'єр при кожному фарбуванні чи освітленні волосся. 

Крем-барьер

Застосування: перед фарбуванням або освітленням нанесіть крем по краєвій лінії росту волосся.

Об'єм: 100 мл.

Очищувальний лосьйон після фарбування

Професійний очищаючий лосьйон, який ідеально підходить для видалення всіх слідів крем-фарби зі шкіри. Забезпечує повний комфорт для клієнта. Використовуйте відразу після фарбування.

Очищающий лосьон после окрашивания

Застосування: нанесіть на спонж та протріть шкіру зі слідами фарбування.

Об'єм: 200 мл.

 

Антижовтий шампунь

Ідеально підходить для освітленого, мелірованого і сивого волосся. Завдяки фіолетовим пігментам шампунь ефективно нейтралізує небажаний жовтий відтінок на волоссі. Рекомендується для використання у салоні або в домашніх умовах. Делікатно очищає волосся і оживляє його колір, надає блиску.
Використовуйте у чистому вигляді або додайте до базового шампуню.

Антижелтый шампунь

Застосування: нанесіть на вологе волосся. Залиште кілька хвилин для досягнення бажаного ефекту. Ретельно змийте теплою водою.

Об'єм: 250 мл.

 

Захисна олія

Допоміжний засіб для волосся та чутливої шкіри голови при фарбуванні, освітленні, хімічній завивці та випрямленні волосся. Завдяки унікальній формулі, що містить активний компонент Sensitive Regulator, масло ніжно впливає на шкіру голови та волосся, запобігає відчуттю печіння та свербежу, що виникають у процесі фарбування волосся у людей з особливо чутливою шкірою голови.

Protective Oil

 

Застосування: перед фарбуванням або освітленням додайте 5-10 мл олії у робочу суміш.

Об'єм: 100 мл.