Лосьйон проти випадання волосся

Лосьйон проти випадання волосся збагачений колагеном, комплексом вітамінів та рослинних екстрактів Ayurvedica Mix і гамамелісу.

Лосьон против выпадения волос

 

 

Попереджає і зупиняє випадання волосся, а також стимулює його подальший ріст. Завдяки комплексу MULTIVIT SHUTTLE ® (Е, F, P, B5, сорбіт та гліцерин) вітамінізує та тонізує шкіру голови. Екстракт хни, що входить до його складу, містить повний комплекс активних компонентів, що надають живильну і зміцнюючу дію на корені волосся, регенерує його кератиновий шар, сприяє росту здорового волосся. Унікальні властивості екстракту гамамелісу відновлюють природний гідробаланс шкіри голови, а олія насіння сезаму, що входить до складу лосьйону, містить вітаміни (Е,В), кальцій, фосфор служить природним антиоксидантом.

Використання екстракту насіння кунжуту сягає корінням у найдавнішу історію, за тисячоліття були виявлені унікальні властивості його олії, яка тонізує шкіру голови.

Застосування: після миття шампунем проти випадання волосся промокніть волосся рушником і нанесіть лосьйон рівномірно по всій поверхні шкіри голови, ніжно помасажуйте для активізації процесу. Не змивайте.

Курс лікування: наносите 2 рази на тиждень протягом першого місяця, 1 раз на тиждень протягом другого місяця.

Курс профілактики: 1 раз на тиждень упродовж 2-3 місяців.

Об'єм: 11 амп. по 8 мл.