Шампунь проти лупи

Збагачений октопіроксом, рослинним комплексом Ayurvedica Mix, екстрактом чайного дерева та олією сосни. Ефективно бореться з проблемами лупи та підвищеною чутливістю шкіри голови.

Шампунь против перхоти

Завдяки Piroctone Olamine (октопіроксу) шампунь ефективно видаляє лупу, не пошкоджуючи нормальну мікрофлору шкіри голови, запобігає її повторній появі і має бактерицидну, заспокійливу дію. Збагачений комплексом з рослинних екстрактів, сприяє відновленню волосся, надає йому енергію та блиск. Екстракт чайного дерева має протигрибкові та антибактеріальні властивості, ефективно бореться з проблемами лупи і підвищеною чутливістю шкіри голови. Ефірна олія сосни сприяє зміцненню волосся, попереджає його випадання, має гарну антисептичну та протизапальну дію. Завдяки екстракту хни - натуральному кондиціонеру та оксиданту, шампунь зміцнює корені волосся, зупиняє його випадання та сприяє росту здорового волосся, усуває лупу та запальні процеси шкіри голови.

Компоненти, що входять до складу шампуню, ефективно працюють як зі шкірою голови, так і з волоссям по всій довжині. Результат - здорова шкіра голови і доглянуте волосся.

Застосування: нанесіть необхідну кількість шампуню на вологу шкіру голови, масажуючи до появи піни. Змийте теплою водою і промокніть волосся рушником. Повторно нанесіть продукт, залиште його на волоссі на 2-3 хвилини. Змийте теплою водою.

Об'єм: 250 мл, 1000 мл.