Сироватка для реконструкції волосся

Сироватка для реконструкції пошкодженого та сухого волосся з кератином та рослинними екстрактами представляє другу фазу відновлюючого комплексу.

Сыворотка для реконструкции  волос

Традиційний індійський комплекс Ayurvedica Mix включає екстракти кунжуту, оливкової олії, хни, бакопи і мелії, регенерує волосся по всій довжині, надає йому життєвої сили і здорового блиску.

Сироватка інтенсивно живить волосся, відновлює його пошкоджені ділянки, повертає еластичність, залишає  шовковистим, гладким і блискучим, має антиоксидантні властивості і захищає від негативних факторів навколишнього середовища.

Екстракт насіння кунжуту рекомендується для догляду за всіма типами волосся. Кунжутна олія - ​​ідеальний засіб для відновлення волосся після будь-якої хімічної процедури, сприяє збереженню вологи та захисту від впливу сонця, морської та хлорованої води.

Рекомендується застосовувати в комплексі з іншими продуктами серії Rebirth.

Застосування: попрядно нанесіть сироватку по довжині чистого, підсушеного рушником волосся, помасажуйте для активізації процесу. Залишіть на 3-5 хвилин, потім змийте або нанесіть маску Rebirth.

Об'єм: 150 мл.

 

Схема проведення процедури:


Фаза 1. Нанесіть необхідну кількість шампуню Rebirth на шкіру голови та по всій довжині волосся, масажуючи до появи піни. Змийте теплою водою і промокніть волосся рушником. Повторно нанесіть продукт, залишивши його на волоссі на 1 хвилину. Змийте теплою водою. Перейдіть до другої фази реконструкції за допомогою сироватки для реконструкції волосся.

Фаза 2. Нанесіть сироватку Rebirth рівномірно на пошкоджені ділянки волосся, акуратно розділивши його на пасма, втираючи для активізації процесу. Залишіть на 5-7 хвилин і перейдіть до третьої фази процедури, що відновлює.

Фаза 3. Поступово розподіліть маску Rebirth по всій довжині волосся. Надягніть поліетиленову шапочку, укутайте волосся теплим рушником (або використовуйте джерело тепла) і залиште на 7-10 хвилин. За відсутності можливості проведення процедури з використанням тепла, час витримки збільшується до 10-15 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Фаза 4. Розпиліть спрей Idrareserve по вологому або сухому волоссю, не змивайте.