Маска для реконструкції волосся

Маска для реконструкції пошкодженого та сухого волосся з кератином та рослинними екстрактами представляє третю фазу відновлюючого комплексу.

 Маска для реконструкции волос

Рослинний комплекс Ayurvedica Mix включає екстракти кунжуту, оливкової олії, хни, бакопи і мелії, відновлює кислотний баланс і зміцнює структуру пошкодженого волосся.

Екстракт кунжуту має прекрасну пом'якшуючу дію і збагачений магнієм, надає волоссю блиску, захищає його від ультрафіолетових променів і втрати вологи.

Екстракт хни, що входить до складу маски, ефективно зміцнює волосся і сприяє його швидкому відновленню після будь-якої хімічної процедури.

Завдяки природному білку – кератину – перешкоджає пористості та ламкості волосся, захищає його від негативних факторів навколишнього середовища, дозволяє відновити пошкоджену структуру волосся.

Екстракт оливи володіє унікальними вітамінізуючими і кондиціонуючими властивостями, відновлює волосся по всій довжині, залишає його блискучим і шовковистим.

Бакопа - цілюща рослина, що прийшла до нас з далекої Індії, має потужні антиоксидантні властивості, нейтралізує несприятливу дію вільних радикалів.

Рекомендується застосовувати в комплексі з іншими продуктами серії Rebirth.

Застосування: розподіліть маску по всій довжині вологого підсушеного рушником волосся, залиште на 3-5 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Об'єм: 200 мл, 500 мл.

 

Схема проведення процедури:


Фаза 1. Нанесіть необхідну кількість шампуню Rebirth на шкіру голови та по всій довжині волосся, масажуючи до появи піни. Змийте теплою водою і промокніть волосся рушником. Повторно нанесіть продукт, залишивши його на волоссі на 1 хвилину. Змийте теплою водою. Перейдіть до другої фази реконструкції за допомогою сироватки для реконструкції волосся.

Фаза 2. Нанесіть сироватку Rebirth рівномірно на пошкоджені ділянки волосся, акуратно розділивши його на пасма, втираючи для активізації процесу. Залишіть на 5-7 хвилин і перейдіть до третьої фази процедури, що відновлює.

Фаза 3. Поступово розподіліть маску Rebirth по всій довжині волосся. Надягніть поліетиленову шапочку, укутайте волосся теплим рушником (або використовуйте джерело тепла) і залиште на 7-10 хвилин. За відсутності можливості проведення процедури з використанням тепла, час витримки збільшується до 10-15 хвилин. Рясно змийте теплою водою.

Фаза 4. Розпиліть спрей Idrareserve по вологому або сухому волоссю, не змивайте.