Шампунь проти випадання волосся

Шампунь проти випадання волосся з рослинним комплексом Ayurvedica Mix, вітамінним комплексом, колагеном та екстрактом гамамелісу.

Шампунь против выпадения  волос

Відновлює природний баланс шкіри голови, попереджає та зупиняє випадання волосся. Його унікальна формула MULTIVIT SHUTTLE ® містить комплекс вітамінів Е, F, P, B5, сорбіту та гліцерину, надає активізуючу дію, в той час як колаген, надає волоссю об'єму та еластичності. 

До складу кунжутної олії входять олеїнова, лінолева, пальмітинова та стеаринова кислоти, а також кальцій, фосфор, вітамін Е, залізо, магній та цинк.

Олія оливи, що входить до складу шампуню, збагачена незамінними жирними кислотами, поживними елементами, необхідними для здоров'я і краси волосся. Підвищує тонус шкіри голови і забезпечує волосяні цибулини поживними речовинами, надає волоссю силу і сприяє відновленню та зміцненню. Волосся знову стає м'яким, слухняним і блискучим.

Застосування: нанесіть необхідну кількість шампуню на вологу шкіру голови, масажуючи до появи піни. Змийте теплою водою і промокніть волосся рушником. Повторно нанесіть продукт, залишивши його на волоссі на 2-3 хвилини. Змийте теплою водою. Рекомендується застосовувати у комплексі з лосьйоном проти випадання волосся.

Об'єм: 250 мл, 1000 мл.